O firmě

Počátky firmy Optika Formánková & syn se datují na přelomu devadesátých let dvacátého století, díky stabilitě naší rodinné firmy jsme za tu dobu nasbírali mnoho zkušeností v oboru oční optiky, optometrie a vizáže.

Naše provozovny jsou vybaveny nejmodernějšími optickými přístroji pro přesné měření zraku, pohodlný výběr obrub s využitím kamery a počítače, a v neposlední řadě i špičkovým dílenským vybavením pro uspokojení i těch nejnáročnějších požadavků.

Základním pravidlem je vždy aby zákazník, který navštíví naší provozovnu byl spokojený, jak po stránce zdravotní tak po stránce vizuální. Zrak tvoří osmdesát procent vjemu , proto je peče o oči velmi důležitou a podstatnou součástí, ale nesmíme opomenout že brýle dokáží změnit tvář a image ,, DEJTE SVÉ TVÁŘI IMAGE “.

V optice Formánková & syn najdete vše co potřebujete ke splnění všech Vašich potřeb a nároků co se týká odbornosti, profesionality, poradenské činnosti, pestré nabídky zboží a služeb. Tyto stránky jsou dalším krokem směrem k našim zákazníkům, rádi Vás zde budeme informovat o novinkách v oboru oční optiky a optometrie / refrakce, trendy, služby, zboží atd./ a samozřejmě nemůžu opomenout různé akce pro naše zákazníky.

Naším cílem je umožnit Vám lépe vidět, protože lépe vidět znamená lépe žít!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Virtuální prohlídka