Brýle

Stěžejním artiklem jsou pro nás pochopitelně brýlové obroučky. Ty zaznamenaly v posledních letech mimořádný vývoj v tvarech, použitých materiálech i funkčnosti. Proto se staly nejen potřebnou pomůckou, ale i módním prvkem. Naši zaměstnanci Vám rádi pomohou při výběru i v případě nadstandardních požadavků. Již více než dvacet let spolupracujeme s mnoha zahraničními renomovanými firmami, které jsou na špičce v produkci a vývoji brýlových obrub, které odrážejí světové módní trendy. Materiály používané k výrobě brýlových obrub jsou testovány ve zkušených laboratořích a tomu odpovídá i vysoká kvalita.

Pokud hledáte značkové brýlové obruby, budete jistě spokojeni s naší bohatou nabídkou mnoha světových módních návrhářů jejichž linie odebírá naše firma dle aktuální nabídky. Módní linie jsou každoročně obnovovány podle nabídky výrobců. Většina módních návrhářů se věnuje jak brýlovým, tak slunečním brýlím.

NEJČASTĚJI POUŽÍVANÉ MATERIÁLY

 

plastPlastové obruby – nejznámější je acetát a optyl, v dnešní době jsou ještě další stříkané materiály.

 

kovKovové obruby – nejčastější požadavek na kovové obruby je jejich obsah niklu, případně dotazy na další kovové slitiny, titan pur – antialergický , titan flex – pružné, ocelové, cobaltové. Spektrum současné nabídky je velmi široké, dotazy na kvalitu materiálů a povrchových úprav Vám na Všech našich provozovnách rádi zodpovíme a všem pomůžeme s výběrem nejvhodnější obruby.

 

alergiAntialergická úprava – Necelé 1% nositelů brýlí má potíže s alergií na slitiny, z nichž jsou vyrobeny kovové brýlové obruby. Dříve byli tito klienti odkázáni pouze na plastové obruby, dnes je však na trhu nabídka obrub z antialergických materiálů. Jedná se buď o titan nebo o speciální antialergické slitiny, které neobsahují nikl ani další sloučeniny, které mohou alergické reakce způsobovat. Tento druh brýlových obrub máme také v naší nabídce.

 

hotovkyCO NEPODCEŇOVAT

Čtecí brýle prodáváné v marketech, nesplňují individuální požadavky na Vaše oči, co se týká centrace a různorodosti diopotrií. Nepodceňujte svůj zrak, 80% informací získáváte právě zrakem, a tak péče o Vaše vidění je velmi důležitá.

 

pdKaždý z nás má jiné naměřené hodnoty!