Počátky firmy Optika Formánková & syn se datují na přelomu devadesátých let dvacátého století, díky stabilitě naší rodinné firmy jsme za tu dobu nasbírali mnoho zkušeností v oboru oční optiky, optometrie a vizáže.

Naše provozovna je vybavená nejmodernějšími a inovativními optickými přístroji pro nejpřesnější měření zraku, aplikaci kontaktních čoček, pohodlný výběr obrub a brýlových čoček, v neposlední řadě máme také i špičkové dílenské vybavení pro uspokojení i těch nejnáročnějších požadavků.

Základním pravidlem je vždy aby zákazník, který navštíví naší provozovnu byl spokojený, jak po stránce zdravotní tak po stránce vizuální. Zrak tvoří více jak osmdesát procent vjemů , proto je péče o oči velmi důležitou a podstatnou součástí, nesmíme ale opomenout, že brýle dokáží změnit tvář a image. ,, DEJTE SVÉ TVÁŘI IMAGE “.

V optice Formánková&syn najdete vše co potřebujete ke splnění všech Vašich potřeb a nároků co se týká odbornosti, profesionality, poradenské činnosti, pestré nabídky zboží a služeb. Tyto stránky jsou dalším krokem směrem k našim zákazníkům, rádi Vás zde budeme informovat o novinkách v oboru oční optiky a optometrie / refrakce, trendy, služby, zboží atd. Samozřejmě nemůžeme opomenout různé akce pro naše zákazníky.

Naším cílem je umožnit Vám lépe vidět, protože lépe vidět znamená lépe žít!

Těšíme se na Vaši návštěvu!