Oční optika Formánková&syn představuje specializované pracoviště, kde klientovi poskytujeme veškeré služby spojené s nošením brýlí, kontaktních čoček a dalších pomůcek. Součástí oční optiky je STUDIO ZRAKU, které se zabývá péčí a prevencí o Váš zrak.

Měření zraku

Měření probíhá v moderně zařízených vyšetřovnách pod vedením zkušených optometristů.

Telemedicína

Pro maximální péči o Váš zrak jsme rozšířili naše služby. Jedná se o jedinečný přístroj umožnující screening zadního segmentu oka, jež vzdáleně vyhodnocuje síť oftalmologů. 

Aplikace kontaktních čoček

Při správné péči Vám kontaktní čočky mohou nabídnout zdravou, praktickou a pohodlnou možnost korekce zraku. Rádi Vám s tím u nás na optice pomůžeme.

 Při správné péči Vám kontaktní čočky mohou nabídnout zdravou, praktickou a pohodlnou možnost korekce zraku. Při správné péči Vám kontaktní čočky mohou nabídnout zdravou, praktickou a pohodlnou možnost korekce zraku.Při správné péči Vám kontaktní čočky mohou nabídnout zdravou, praktickou a pohodlnou m

25265196161_52282540_o2
Pouziti_Bryle_Rodenstock_pro_praci_na_pocitaci_desktop

Optik - servis

Kompletní servis dioptrických i slunečních brýlí.

Studio zraku

Rozšíření optiky po kapacitní stráce, tak přístrojové s rošířenou možností péče o Váš zrak.

Každá návštěva zákazníka je důsledně vedena v elektronické databázi. To má pro klienta mimořádné výhody. Nemusí se strachovat ze ztráty dokladu. Údaje o jeho brýlích, či jiných pomůckách jsou precizně a trvale vedené v elektronické databázi s ochranou osobních dat. Z historie používání jednotlivých pomůcek (brýlí) můžeme se zákazníkem dosáhnout lepšího výsledku při další zakázce.

Velmi užitečná je rovněž přímá konzultace očních techniků s očním specialistou při volbě dioptrických čoček za účasti klienta.

Hlavním posláním naší oční optiky je společně s optometristou nalézt pro klienta nejlepší řešení pro komfortní vidění za různých světelných podmínek, na jakoukoliv vzdálenost s maximální ochranou zraku.